НАТО підтримуватиме реформи України, спрямовані на наближення до альянсу

НАТО підтримуватиме реформи України, спрямовані на наближення до альянсу
Фото: Алехандро Альваргонсалес (flickr.com securitydefenceagenda)

Представник НАТО підкреслив, що від безпеки України залежить безпека Європи

НАТО буде підтримувати реформи України, спрямовані на наближення до альянсу. Про це заявив помічник генерального секретаря НАТО з політичних питань та політики безпеки, посол Алехандро Альваргонсалес, передає прес-служба Верховної ради.

Так, 13 вересня Альваргонсалес зустрівся з першим заступником голови ВР Іриною Геращенко.

"Помічник генерального секретаря НАТО з політичних питань та політики безпеки, посол Алехандро Альваргонсалес зауважив, що альянс підтримуватиме реформи України, спрямовані на наближення до НАТО", - сказано у повідомленні.

Представник альянсу наголосив на важливості продовження імплементації реформ в усіх суспільно-політичних сферах.

Особливу увагу було приділено питанню  необхідності реформи сектору безпеки, зокрема, новому законодавству про спецслужби і парламентського контролю над силовим блоком. Альваргонсалес підкреслив, що країни-члени НАТО розуміють, що від безпеки України залежить безпека Європи.

Парламентарі поінформували Альваргонсалеса про важливість припинення блокування засідань комісії Україна-НАТО з боку Угорщини задля поглиблення політичного діалогу та розширення практичної співпраці між Україною та НАТО.

Нагадаємо, Верховна рада України розраховує на професійну допомогу експертів НАТО в розробці нового законопроекту про гуманітарне розмінування.

Як писало РБК-Україна, представники НАТО надають допомогу для формування річної національної програми по співпраці України і Північноатлантичного альянсу на 2019 рік.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся