Насіров і Капіца домовилися про посилення контролю на україно-польському кордоні

НовиниПолітика    10.09.2015 - 15:09

Глава ДФС Роман Насіров і заступник міністра фінансів - керівник митної служби Польщі Яцек Капіца вчора у Варшаві домовилися про продовження активного співробітництва в рамках спільного контролю на українсько-польського кордоні, зокрема в організації пунктів пропуску. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДФС.


Зокрема, сторони домовилися про те, що вивченням особливостей (технічних, логістичних, нормативних і т. д.) реалізації спільного контролю на кордоні протягом вересня-жовтня займеться експертна група, якій вже в листопаді доручено надати свої висновки. Крім того, прийнято рішення про створення окремої робочої групи з питань обміну інформацією про товари та транспортні засоби, що перетинають кордон в обох напрямках. Також глави відомств обговорили питання співробітництва у сфері боротьби з корупцією.

Чергова, третя за рахунком, робоча зустріч Насірова і Капіци запланована на другу половину листопада. В ході неї сторони обговорять доповіді експертних груп і приймуть рішення щодо практичної реалізації спільних проектів.

Нагадаємо, 9 вересня 2015 року в рамках візиту делегації Кабінету міністрів України до Варшави, був підписаний міжурядовий договір про надання Україні кредиту в розмірі 100 млн євро на умовах пов'язаної допомоги. Частина цієї суми буде спрямована на фінансування проектів з розвитку прикордонної дорожньої інфраструктури та облаштування пунктів пропуску на українсько-польському кордоні.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top