"Наш край" вимагає від Кабміну припинити "обкрадання" пенсіонерів, які працюють

НовиниПолітика    06.07.2016 - 16:16

Кабмін повинен повністю припинити "експерименти" над працюючими пенсіонерами та повернути їм пенсії в повному обсязі. Про це заявив співголова партії "Наш край" Сергій Кальцев.

За його словами, слідом за суттєвим підвищенням рівня, з якого оподатковуються пенсії, Кабміну слід скасувати обмеження у виплаті пенсій працюючим пенсіонерам.


"Уряд повинен нарешті зупинити експеримент над працюючими пенсіонерами та виплачувати їм пенсію в повному обсязі. Чому чиновники вирішили, що пенсіонери, які працюють, повинні отримувати 85% пенсії, що перевищує аж 1695 грн?! Дивно, що профільне міністерство взагалі не вирішило, що людям достатньо 50 або навіть 15% від суми пенсії, яку вони заробили своєю важкою працею впродовж життя", – підкреслив Сергій Кальцев.

"Наш край" вимагає від Кабміну та профільних міністерств визнати "безглуздість" цього рішення та ініціювати його скасування, а недоплачені кошти повернути людям. Крім цього, впевнені в партії, чиновники повинні понести персональну відповідальність за експерименти над пенсіонерами та їх пенсіями.

Співголова партії нагадав, що рішення про обкладення податком пенсій 300 тис. працюючих пенсіонерів з самого початку виглядало сумнівним і малопрофесійним. "Істотного економічного ефекту для державного бюджету воно не мало, а лише створило додаткову соціальну напруженість", – резюмував Сергій Кальцев.

Як відомо, з липня вступив у силу закон про підвищення рівня оподатковуваних пенсій до 10740 грн з 4350 грн і встановила ставку оподаткування у 18% від суми перевищення. Разом з тим, залишається в силі обмеження виплат працюючим пенсіонерам, які отримують 85% від пенсії, якщо вона перевищує 1695 грн (станом на 1 травня 2016 р.).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся