"Наш край" закликав президента підписати закон про виділення 3,2 млрд гривень на відновлення Донбасу

"Наш край" закликав президента підписати закон про виділення 3,2 млрд гривень на відновлення Донбасу

"Наш край" закликає президента Петра Порошенка негайно підписати ухвалені 2 червня Верховною Радою зміни до Бюджетного кодексу України, які дозволять спрямувати на відновлення інфраструктури Донецької та Луганської областей понад 3 млрд гривень. Про це сьогодні заявив лідер Луганської обласної організації партії Сергій Шахов.

Він зазначив, що завдяки цим змінам будуть відновлені дороги, будинки, лікарні і інші об'єкти. "На казначейських рахунках окупованих міст і сіл Донецької і Луганської області мертвим вантажем лежать 3,2 млрд грн. Необхідно, щоб ці гроші працювали на людей", – заявив Шахов.


На думку представника партії, закон дозволить значно знизити непомірні видатки місцевих бюджетів регіону.

"Школи, дитячі сади, лікарні, пошкоджені в ході бойових дій, стоять зруйновані та напівзруйновані. Люди живуть у нестерпних умовах... Прийнятий закон дає людям надію, що з часом все буде відновлено", – заявив лідер Луганської обласної організації партії "Наш край".

Разом з тим, за його словами, необхідно забезпечити жорсткий контроль за використанням виділених коштів. "Важливо проконтролювати, щоб всі гроші дійшли за призначенням. Люди мають переконатися, що Українська держава про них не забула", – резюмував Сергій Шахов.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся