"Народний фронт" ініціює створення Служби фінансових розслідувань

НовиниПолітика    21.03.2017 - 12:34
Фото: Максим Бурбак
Фото: Максим Бурбак

Також "Народний фронт" наголошує на необхідності завершення податкової реформи

Фракція "Народного фронту" виступає з ініціативою створення Служби фінансових розслідувань. Про це з парламентської трибуни заявив керівник фракції Максим Бурбак, представляючи запропоновані "Народний фронтом" кроки для розвитку країни та виходу з кризи, йдеться у повідомленні прес-служби на сайті політсили.

"Як прем’єр-міністр Арсеній Яценюк два рази вносив до Верховної Ради законопроект про Службу фінансових розслідувань. Тоді члени парламенту його не підтримали", - нагадав Бурбак.

"Ми пропонуємо створити Службу фінансових розслідувань: забрати в СБУ, МВС, прокуратури, податкової міліції відповідні функції і передати їх цивільній Службі  фінансових розслідувань", - додав керівник фракції.

Він також наголосив, що необхідно завершувати податкову реформу.

"Ми створили електронні кабінети для платників податків. Є електронні сервіси.  І сплата податків повинна відбуватись на основі документів, а не на основі особистого спілкування з бухгалтерами і тиску. На основі факту фінансового результату, а не на основі плану, який доводиться", - наголосив Бурбак.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада України не змогла призначити незалежного аудитора діяльності Національного антикорупційного бюро України від парламенту.

On Top