"Народний фронт" ініціює створення Служби фінансових розслідувань

НовиниПолітика    21.03.2017 - 12:34
Фото: Максим Бурбак
Фото: Максим Бурбак

Також "Народний фронт" наголошує на необхідності завершення податкової реформи

Фракція "Народного фронту" виступає з ініціативою створення Служби фінансових розслідувань. Про це з парламентської трибуни заявив керівник фракції Максим Бурбак, представляючи запропоновані "Народний фронтом" кроки для розвитку країни та виходу з кризи, йдеться у повідомленні прес-служби на сайті політсили.

"Як прем’єр-міністр Арсеній Яценюк два рази вносив до Верховної Ради законопроект про Службу фінансових розслідувань. Тоді члени парламенту його не підтримали", - нагадав Бурбак.

"Ми пропонуємо створити Службу фінансових розслідувань: забрати в СБУ, МВС, прокуратури, податкової міліції відповідні функції і передати їх цивільній Службі  фінансових розслідувань", - додав керівник фракції.

Він також наголосив, що необхідно завершувати податкову реформу.

"Ми створили електронні кабінети для платників податків. Є електронні сервіси.  І сплата податків повинна відбуватись на основі документів, а не на основі особистого спілкування з бухгалтерами і тиску. На основі факту фінансового результату, а не на основі плану, який доводиться", - наголосив Бурбак.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада України не змогла призначити незалежного аудитора діяльності Національного антикорупційного бюро України від парламенту.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top