ua en ru

Народне віче на Майдані: онлайн-трансляція

Сьогодні, 16 лютого 2014 р. на Евромайдане відбулося одинадцяте Народне віче.

Сьогодні, 16 лютого 2014 р. на Евромайдане відбулося одинадцяте Народне віче (фото, відео).

В партії "Удар" заявили, що на даний момент на об'єднаному збірному пункті міністерства оборони Київської області одночасно перебуває до 600 військовослужбовців. Військовослужбовці, які зараз знаходяться на об'єднаному збірному пункті Міноборони, прибутку з Шостки, Дніпропетровська і Сімферополя, і досі не були задіяні на Майдані.

Близько 16:00, частина активістів, які раніше розташовувалися в будівлі КМДА, загрожують повернути контроль над будівлею. Вони обіцяють зробити це, якщо Пшонка не оголосить про повну реабілітацію всіх активістів, які перебувають під домашнім арештом.

На вул. Грушевського близько 14:50 чотири грейдера продовжують розбирати барикади, а силовики, в той же час, відступили вище по вулиці в бік Кабінету міністрів.

Фотогалерея: Одинадцяте Народне віче 16 лютого

Станом на 14:40 на Майдані Незалежності в Києві знаходиться близько 30 тис. осіб.

Як повідомляє кореспондент РБК-Україна, за станом на 14:00 на Майдані Незалежності завершилася офіційна частина Народного віче.

Під час Народного віче, комендант Евромайдана Степан Кубів заявив зі сцени Майдану, що активісти у вівторок мають намір пікетувати Верховну Раду України.

Близько 13:05 Будинку профспілок винесли загорнуте тіло людини і завантажили машину. Відеосюжет про це опублікувало "Громадське ТБ". Пізніше в МВС підтвердили факт смерті людини у Будинку профспілок. Згідно з повідомленням МВС, за попередньою інформацією у загиблого обірвався тромб. Загиблому киянину було 56 років. Сліди насильницької смерті на тілі не було виявлено.

Близько 13:00 на Майдані Незалежності перебуває близько 35 тис. человек.Активисты повністю зайняли Майдан. Також люди стоять на прилеглих вулицях, зокрема, на вул. Інститутській, вул. Городецького та вул. Хрещатик. Представники конфесій провели на сцені Майдану молебень.

Станом на 12:20 на Майдані Незалежності розпочалося Народне віче, в якому беруть участь близько 20 тис. осіб. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна. Люди продовжують активно прибувати.

В 11:45 На Майдані Незалежності знаходиться близько 10 тис. осіб.

Народне віче на Майдані: онлайн-трансляція

Народне віче на Майдані: онлайн-трансляція

Фото: Михайло Криволапов

Раніше повідомлялося, що "Рада Майдану прийняв рішення про проведення Народного Віче в неділю, 16 лютого. Віче відбудеться традиційно на Майдані Незалежності о 12:00. Головне питання, яке буде обговорювати громада в неділю на центральній площі столиці, - мирний наступ активістів Майдану для виконання вимог людей", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, останнім народне віче на Майдані Незалежності (десяте за рахунком) відбулося 9 лютого. За різними оцінками в ньому взяли участь від 20 тис. до 50 тис. чоловік.