ru ua

Нардепи задекларували грошових активів на 12 млрд гривень, - ОПОРА

Нардепи задекларували грошових активів на 12 млрд гривень, - ОПОРА Фото: електронне декларування

Е-декларації подали 413 народних депутатів 8 скликання

Народні депутати задекларували грошових активів на загальну суму 12 млрд гривень. Про це йдеться у повідомленні Громадянської мережі ОПОРА.

"30 жовтня сплив термін подачі електронних декларацій за 2015 рік. Станом на 31 жовтня 2016 року до Єдиного державного реєстру декларації подали 413 народних депутатів 8 скликання. Загальна задекларована сума категорії "Грошові активи" склала майже 12 мільярдів у гривневому еквіваленті", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, при підрахунку грошових активів, вказаних у е-деклараціях депутатів, не враховувався 1 трлн гривень, який вніс до декларації Мельничук.

"Якщо не враховувати задекларовану скандальну суму депутатом Сергієм Мельничуком в розмірі одного трильйона гривень готівкових коштів, то задекларована іншими 412 депутатами сума становить майже 12 мільярдів. Під час підрахунку ми також врахували, що депутатка Наталя Королевська та депутат Юрій Солод є дружиною та чоловіком, відповідно грошові активи їх сім’ї були вказані двічі у двох деклараціях, і ми усунули це дублювання", - йдеться у повідомленні.

Таким чином, найбільше грошових активів задекларував Ігор Котвіцький (фракція Народного фронту) - 1 918 300 423 в гривневому еквіваленті, на другому місці - Віталій Хомутиннік (депутатська група Партія Відродження) - 492 122 013 в гривневому еквіваленті, на третьому - Богдан Дубневич (фракція Блоку Петра Порошенка) - 441 458 978 в гривневому еквіваленті.

Нардепи задекларували грошових активів на 12 млрд гривень, - ОПОРА

Фото: ТОП-20 нардепів з найбільшою сумою грошових активів

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Генпрокуратура перевірить законність походження задекларованих готівкових коштів нардепів.