Нардепи задекларували грошових активів на 12 млрд гривень, - ОПОРА

НовиниПолітика    01.11.2016 - 13:01
Фото: електронне декларування
Фото: електронне декларування

Е-декларації подали 413 народних депутатів 8 скликання

Народні депутати задекларували грошових активів на загальну суму 12 млрд гривень. Про це йдеться у повідомленні Громадянської мережі ОПОРА.

"30 жовтня сплив термін подачі електронних декларацій за 2015 рік. Станом на 31 жовтня 2016 року до Єдиного державного реєстру декларації подали 413 народних депутатів 8 скликання. Загальна задекларована сума категорії "Грошові активи" склала майже 12 мільярдів у гривневому еквіваленті", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, при підрахунку грошових активів, вказаних у е-деклараціях депутатів, не враховувався 1 трлн гривень, який вніс до декларації Мельничук.

"Якщо не враховувати задекларовану скандальну суму депутатом Сергієм Мельничуком в розмірі одного трильйона гривень готівкових коштів, то задекларована іншими 412 депутатами сума становить майже 12 мільярдів. Під час підрахунку ми також врахували, що депутатка Наталя Королевська та депутат Юрій Солод є дружиною та чоловіком, відповідно грошові активи їх сім’ї були вказані двічі у двох деклараціях, і ми усунули це дублювання", - йдеться у повідомленні.

Таким чином, найбільше  грошових активів задекларував Ігор Котвіцький (фракція Народного фронту) - 1 918 300 423 в гривневому еквіваленті, на другому місці - Віталій Хомутиннік (депутатська група Партія Відродження) - 492 122 013 в гривневому еквіваленті, на третьому - Богдан Дубневич (фракція Блоку Петра Порошенка) - 441 458 978 в гривневому еквіваленті.

Фото: ТОП-20 нардепів з найбільшою сумою грошових активів

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Генпрокуратура перевірить законність походження задекларованих готівкових коштів нардепів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Луценко підтримує ініціативу декларування майна всіх громадян Мер Чернігова Атрошенко задекларував дві квартири в Києві і 252 тис. доларів готівки
On Top