Нардеп пропонує відмінити збір з надбавки до тарифів ТКЕ

Народний депутат від Партії регіонів Сергій Тігіпко пропонує відмінити збір з надбавки до тарифу на електроенергію, тепло та природний газ для споживачів, а також ряд інших зборів. Про це йдеться в законопроекті № 3607 "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України у зв'язку зі скороченням кількості податків і зборів", текст якого розміщений на сайті Верховної Ради України. 

Зокрема зі складу доходів державного бюджету пропонується виключити збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію, крім електроенергії, виробленої кваліфікованими когенераційними установками та збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності.

Крім того, законопроект пропонує з 1 січня 2016 р. відмінтити збір за провадження торговельної діяльності нафтопродуктами, скрапленим та стиснутим газом на стаціонарних, малогабаритних і пересувних автозаправних станціях, заправних пунктах.

Також пропонується з 1 січня 2016 р. відмінити штрафні санкції за порушення законодавства про патентування.

Крім того, законопроект змінює назви деяких податків.

На думку автора законопроекту, прийняття законопроекту забезпечить повноцінне функціонування бюджетної системи України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся