Нардеп Парасюк симулює побої, - поліція
![Нардеп Парасюк симулює побої, - поліція](https://www.rbc.ua/static/img/u/n/unian_669586_e1459369125328_650x410.jpg)
Парасюк відвідував міську лікарню в Бахмуті
Заступник голови Національної поліції - начальник ГУ НП в Донецькій області В'ячеслав Аброськін заявив, що народний депутат України Володимир Парасюк, що приймає участь у блокаді Донбасу, симулює побої. Про це заступник голови Нацполіції повідомляє у Facebook.
Аброськін повідомляє, що Парасюк відвідував міську лікарню в Бахмуті, де йому поставили діагноз. Пізніше нардеп приїхав на редут блокадників і зайшов у намет. Після цього на ньому помітили бинти і пов'язку для підтримки руки.
"Буквально 20 хвилин тому "народний артист" Володимир Парасюк приїхав на редут в Бахмут. Зайшов у намет, наніс "сценічний грим" і вже звідти вийшов в бинтах - на ліву руку одягнув пов'язку для підтримки руки. До цього за півгодини до своєї появи на редуті "шоумен" був у Бахмутській міській лікарні. Там йому діагностували потертості на ліктьових суглобах рук", - повідомляє заступник голови Нацполіції.
Нагадаємо, 14 березня на блокпосту в Слов'янську сталася сутичка активістів з поліцією.