Наполі - Шахтар: онлайн трансляція (рахунок 3:0)

Наполі - Шахтар: онлайн трансляція (рахунок 3:0) Фото: "Наполі" - "Шахтар" (shakhtar.com)

РБК-Україна веде онлайн-трансляцію 5 туру групового етапу ЛЧ

Наполі - Шахтар. Онлайн-трансляція поєдинку розпочалась на РБК-Україна о 21:45, а дивитися матч можна на телеканалах "Футбол 2" і "Україна". "Шахтар" на виїзді зустрінеться з "Наполі" в рамках п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів. На думку букмекерів, у даному поєдинку перевага на боці неаполітанського клубу.

21 листопада 21:45
Неаполь, стадіон "Сан-Паоло"

Стартові склади:

"Наполі": Пепе Рейна (25), Хосе Кальєхон (7), Крістіан Маджо (11), Дріс Мертенс (14), Марек Гамшик (17), Петро Зелінський (20), Влад Кірікеш (21), Ельсеід Хюсай (23 ), Лоренцо Інсіньє (24), Рауль Альбіоль (33), Амаду Діавара (42).

"Шахтар": Андрій П'ятов (30), Богдан Бутко (2), Тарас Степаненко (6), Тайсон (7), Фред (8), Бернард (10), Марлос (11), Іван Ордець (18), Факундо Феррейра (19), Ісмаїлі (31), Ярослав Ракицький (44).

Матч завершено 3:0

90+3 хв. Все, арбітр дає фінальний свисток, "Наполі" громить "Шахтар" на "Сан-Паоло".

90 хв. Три хвилини компенсував арбітр.

86 хв. Ще одного учасника забитого м'яча замінює Саррі: Маріу Руй вийшов на поле замість Петра Зелінський.

83 хв. Мертенс забиває третій ГОООООЛ за "Наполі"!

81 хв. Другий ГОООЛ "Наполі"! Зелінський виходить на ударну позицію і розстрілює Пятова з воротарської лінії.

79 хв. Дентіньо вийшов замість Марлоса.

78 хв. Ісмаїлі у своєму штрафному притримав Кальєхона, отримавши гірчичник.

77 хв. Марек Гамшик замінений. Замість нього вийшов Марко Ріг.

77 хв. Влад Кірікеш нарвався на жовту картку за зрив контратаки "Шахтаря".

70 хв. Тепер Паулу Фонсека робить заміну: замість Тараса Степаненко на поле виходить Алан Патрік.

69 хв. Груба помилка быля воріт "Шахтаря"! Бутко віддав передачу на Мертенса, бельгієць покотив на Зьелінскі, а поляк не влучив по порожніх воротах.

65 хв. Заміна у "Наполі": Аллан замінив автора поки що єдиного гола Лоренцо Інсіньє. Мабуть, Саррі вирішив поберегти свого лідера, а заодно зміцнити центр поля.

64 хв. Лоренцо Інсіньє продовжує закидати - Пятов вийшов і забрав м'яч.

56 хв. ГОООЛ! В самісіньку дев'ятку Андрія Пятова забиває Інсіньє.

54 хв. Довго тримають м'яч на своїй половині поля футболісти "Шахтаря".

46 хв. Розпочався другий тайм. Команди продовжують без замін. "Шахтар" розігрує м'яч з центру поля.

45+1 хв. Завершився перший тайм. Перерва.

45 хв. Арбітр додав 1 хв до основного часу.

41 хв. Ще один потужний удар по воротах "Наполі"! Фред вистрілив з-за меж штрафного після кутового - Рейна парирував!

32 хв. Марлос пробив прямо у воротаря "Наполі".

30 хв. "Наполі" зараз краще і гостріше контролює м'яч. "Шахтар" продовжує вичікувати в засідці. Не будемо забувати, що сьогодні італьнскому клуб влаштує перемога з мінімальним рахунком 1:0, донецькому достатньо і нічиєї.

29 хв. Гамшик пробиває кутовий, але м'яч летить високо над поперечиною.

28 хв. Пятов рятує свою команду після удару Інсіньє в дальній кут!

25 хв. Маджо сфолив проти Ісмаїлі і отримав перше попередження в матчі.

19 хв. Діавара закидає м'яч на Мертенса, який вискакує один на один з голкіпером, але піднятий прапорець бокового арбітра говорить про офсайд.

17 хв. Влад Кірікеш вже на полі.

15 хв. А тепер Влад Кірікеш потребує надання медичної допомоги. Чергова пауза в матчі. Видно, що розминається Нікола Максимович. Невже потрібно заміну.

14 хв. Кальєхона збили недалеко від штрафного "Шахтаря". Стандарт заробили неаполітанці - Пятов вийшов з воріт на закид зі стандарту.

11 хв. Альбіоль лежить на газоні після зіткнення з Тайсоном. Медики з'явилися на полі.

10 хв. І ще небезпечний момент у "гірників"! Тайсон за меж штрафного пробивав у ближній кут, але м'яч пролетів повз ворота.

5 хв. Момент! Тайсон після розіграшу кутового потужно пробив над поперечиною.

3 хв. Господарі відразу намагаються заволодіти ініціативою, м'яч контролює поки "Шахтар". Не подобається це стадіону "Сан-Паоло", свистять трибуни.

1 хв. Матч в Неаполі розпочався!

- Команди на полі. Звучить гімн Ліги чемпіонів. Ще дві-три хвилини, і матч розпочнеться.

- До стартового свистка 10 хвилин.

- Центральний захисник Сергій Кривцов поїхав з "Шахтарем" в Неаполь, але ніякої допомоги, крім моральної, він одноклубникам не зробить. Вийти на поле через травму коліна футболіст не зможе.

- Обидві команди розминаються на "Сан-Паоло" перед матчем.

Наполі - Шахтар: онлайн трансляція (рахунок 3:0)Наполі - Шахтар: онлайн трансляція (рахунок 3:0)

- Ярослав Ракицький повертається в основний склад команди в Лізі чемпіонів після дискваліфікації.

- У небі над Неаполем з'явилися хмари, але все одно погода для футболу ідеальна!

- Football Italia повідомляє, що "Наполі" продав лише близько 15 тисяч квитків на "Шахтар". При цьому стадіон "Сан Паоло" розрахований на 60 240 осіб.

- Форма команд на сьогоднішній матч.

Для "Наполі" матч з "Шахтарем" є вирішальним. Щоб зберегти шанси на вихід в плей-офф, "адзуррі" необхідна виключно перемога. "Гірники" ж полетіли до Неаполя за путівкою у плей-оф Ліги чемпіонів - їм треба набрати лише одне очко.

Перше місце в групі F займає "Манчестер Сіті", який вже вийшов в плей-офф, другим йде "Шахтар", який набрав дев'ять очок. На шість менше в активі "Наполі".

У попередній зустрічі між командами, яка відбулася 13 вересня в Харкові, "помаранчево-чорні" взяли гору з рахунком 2:1. Тренер "адзуррі" залишив лідерів команди в запасі і не зумів переломити хід матчу в другому таймі. У Неаполі, Мауріціо вже навряд чи буде експериментувати, а значить, господарі з перших хвилин підуть вперед.

Якщо еврокубковий сезон виявився для "Наполі" складний, то в чемпіонаті Італії команда Мауріціо Саррі не знає жалю. Італійський клуб є одноосібним лідером Серії А, набравши в 13 турах 35 очок. У черговому турі неаполітанці обіграли на своєму полі "Мілан" (2:1). У рідних стінах "Наполі" в цьому сезоні з 9 зустрічей домігся 7 перемог, при одній нічиїй і ураженні, в 4 матчах не пропускаючи в свої ворота. У матчі з "Шахтарем" неаполітанці не зможуть розраховувати відразу на двох ключових захисників. Фаузі Гулям вибув з ладу з серйозною травмою коліна, а Каліду Кулібалі дискваліфікований.

У свою чергу "Шахтар" у домашньому чемпіонаті програв "Олександрії" (1: 2), преревав свою серію з 9 матчів без поразок. При цьому "гірники" не втратили лідерство в таблиці першості України.

Португальський наставник Паулу Фонсека взяв на матч 20 футболістів, серед яких як і раніше відсутні Сергій Кривцов і Максим Малишев, які відновлюються від травм, а також Даріо Срна, який значиться на сайті УЄФА в списку дискваліфікованих.

Команди дуже сильні і їм обом важливий цей матч!