НАЗК внесло приписи Насалику та Трубарову

Фото: Ігор Насалик (РБК-Україна)
Фото: Ігор Насалик (РБК-Україна)

Приписи було внесено а результатами позапланових перевірок на ДП "Первомайськвугілля" та у ФДМ

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) за результатами позапланових перевірок на Державному підприємстві "Первомайськвугілля" та у Фонді державного майна України внесло приписи міністру енергетики та вугільної промисловості України Ігорю Насалику та в.о. голови Фонду державного майна України Віталію Трубарову. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на прес-службу НАЗК.

Зокрема, агентство встановило, що керівництво ДП порушило вимоги частини п’ятої статті 62 та частини першої статті 64 закону "Про запобігання корупції".

"До 1 червня 2018 року в структурі ДП "Первомайськвугілля" була відсутня посада відповідального за реалізацію антикорупційної програми (уповноваженого).  Національне агентство з питань запобігання корупції вимагає проведення службового розслідування з метою виявлення причин відсутності  уповноваженого у структурі ДП "Первомайськвугілля", - сказано у повідомленні. 

Також за результатами перевірки внесено припис в.о. голови ФДМ. Встановлено, що посадові особи фонду не організували проведення спеціальної перевірки стосовно переможця конкурсу на посаду, яка передбачає зайняття відповідального або особливо відповідального становища.  

"Національне агентство вимагає усунути виявлені порушення та провести службове розслідування з метою виявлення причин, що сприяли невиконанню посадовими особами Фонду державного майна України вимог частини першої статті 56, частин першої та третьої статті 57 закону "Про запобігання корупції", за результатами якого вжити заходів у встановленому законом порядку", - підкреслили у НАЗК.

Крім того, у відомстві нагадали, що приписи агентства є обов’язковими до виконання. За невиконання цих приписів керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП.

Нагадаємо, НАЗК виявило порушення у деклараціях уповноваженого Верховної ради з прав людини Людмили Денисової і ще 8 чиновників.

Як писало РБК-Україна в кінці серпня, Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) затвердив результати перевірок декларацій секретаря Ради національної безпеки і оборони Олександра Турчинова, міністра оборони України Степана Полторака і ще 7 чиновників.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся