НАЗК погодило 4 антикорупційні програми для держорганів

П'ятниця 14 липня 2017 13:41
НАЗК погодило 4 антикорупційні програми для держорганів
Фото: НАЗК

Ще 15 програм знаходяться в опрацюванні Нацагентства

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАПК) погодило 4 антикорупційні програми для державних органів. Про це передає пресс-служба НАЗК.

Повідомляється, що Нацагентство погодило антикорупційні програми на 2017 рік для Міністерства оборони України, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, Державного агентства резерву України та Державної аудиторської служби України.

Лише на узгодження в НАЗК від органів влади надійшли 93 антикорупційні програми (програми 17 міністерств, 39 центральних органів виконавчої влади, 24 обласних державних адміністрацій та 13 інших держорганів). Зараз погоджено з пропозиціями 47 антикорупційних програм, ще 15 знаходяться на розгляді.

З-за невідповідностей вимогам законодавства повернуто без розгляду антикорупційні програми 31 органу влади.

Нагадаємо, НАЗК проаналізувало 271 звіт політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за перший квартал 2017 року.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся