НАЗК виявило порушення при фінансуванні політичних партій

НАЗК виявило порушення при фінансуванні політичних партій
Фото: Наталія Корчак

Державне фінансування партій підвищить дисципліну при подачі звітів

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило порушення при фінансуванні політичних партій. Про це заявила глава НАЗК Наталія Корчак в інтерв'ю телеканалу "112 Україна".

"Ми в процесі аналізу звітів перевіряли джерела фінансування партій. На сьогоднішній день їх два - державне фінансування для великих партій і внески від юридичних і фізичних осіб у певному обсязі. На сьогоднішній день ми вже виявили порушення щодо цих внесків і вже склали три адміністративні протоколи і направили в суд. Сподіваюся, що у нас вже будуть справи щодо конфіскації цих внесків", - сказала Корчак.

Також вона зазначила, що через 2 місяці з'являться нові електронні декларації чиновників за 2016 рік.

"Україна взяла в свій час дуже амбітні на себе зобов'язання, тому що, як я розумію, європейці від нас не вимагали саме такої декларації щодо кількості осіб, яких повинні подати. Переслідувалася ідея щодо топ-чиновників, а у нас вийшло, як завжди", - додала глава НАЗК.

Нагадаємо, раніше Наталія Корчак заявляла, що НАЗК склало 34 адміністративних протоколи за порушення термінів подання фінансових звітів. За деякими протоколами поліція вже направила справи в суд.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся