ru ua

НАЗК направило до суду протоколи щодо посадовця Нацкомфінпослуг

НАЗК направило до суду протоколи щодо посадовця Нацкомфінпослуг Фото: НАЗК

Посадовець Нацкомфінпослуг допустила конфлікт інтересів, вважають у НАЗК

Національне агентство України з питань запобігання корупції (НАЗК) направило до суду протоколи щодо посадовця Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Про це повідомила прес-служба НАЗК.

"НАЗК прийняло рішення щодо направлення до суду протоколів про адміністративні правопорушення стосовно заступника начальника управління - начальника відділу з питань кадрової роботи та проходження державної служби управління персоналом Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Людмили Писанко", - заявили в НАЗК.

Агентство встановило, що посадовець допустила виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомивши про це відповідний орган, і вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим порушила вимоги частини 1 і 2 статті 1727 (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів; вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

"Посадовець скористалась своїми службовими повноваженнями за наявності приватного інтересу, а саме - на засіданні Дисциплінарної комісії, взяла особисту участь у голосуванні за питання відносно самої себе та проголосувала за такі питання на свою користь, шляхом використання голосу "проти", що вказує на реальний конфлікт інтересів", - зазначили в НАЗК.

Нагадаємо, раніше в НАЗК повідомили, що за їхніми заявами поліція порушила справи щодо 16 політичних партій.