НАЗК починає повну перевірку декларацій 7 нардепів за зверненнями правоохоронців

НАЗК починає повну перевірку декларацій 7 нардепів за зверненнями правоохоронців
Фото: голова НАЗК Наталія Корчак

Відповідне рішення було прийнято на засіданні НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції розпочинає повну перевірку декларацій 11 осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, серед яких 7 депутатів Верховної Ради України. Відповідне рішення було прийнято на засіданні НАЗК, передає прес-служба відомства.

Зазначається, що підставою для проведення повної перевірки декларацій стала інформація про можливе відображення у деклараціях недостовірних відомостей, отримана НАЗК від фізичних осіб, громадських організацій та правоохоронних органів.

"Уповноважені особи НАЗК перевірять декларації 7 народних депутатів України, прокурора Київської прокуратури, військового прокурора сил АТО, колишнього судді та співробітника Державної служби з надзвичайних ситуацій. Початком здійснення повної перевірки декларації є день, наступний за днем прийняття відповідного Рішення", - зазначається у повідомленні.

Крім того, агентство повідомляє про 20 відмов у проведенні повної перевірки декларацій за зверненнями фізичних, юридичних осіб, засобів масової інформації та інших джерел про можливе відображення у деклараціях недостовірних відомостей.

Нагадаємо, НАЗК провело перевірку документації про покупку народним депутатом Верховної Ради від фракції "Блок Петра Порошенка" Вадимом Денисенко автомобіля BMW X5. На підставі результатів перевірки відомство не знайшло в покупці порушень антикорупційного законодавства.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся