НАЗК невідома причина перебоїв роботи реєстру е-декларацій

Вівторок 28 березня 2017 17:50
НАЗК невідома причина перебоїв роботи реєстру е-декларацій
Фото: Наталія Корчак

У НАЗК заявили, що виправляють неполадки

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) завчасно вжив заходів щодо дооснащення апаратної бази Реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, що дозволяє збільшити кількість одночасних сесій в пікових режимах роботи системи до 50 - 70 тисяч. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Зокрема, було збільшено обсяг оперативної пам'яті і розширено обсяг дискового простору серверного обладнання, встановлено додаткове мережеве обладнання та проведено реконфігурацію обладнання.

В даний час ДП "Українські спеціальні системи" не надало Національному агентству інформацію про причини перебоїв і заходи, проведені для їх усунення. Зараз фахівці Національного агентства, відповідальні за IT-напрям, знаходяться в ДП "Українські спеціальні системи", щоб з'ясувати ці питання.

Нагадаємо, В НАЗК хочуть скликати термінове засідання через проблеми з реєстром е-декларацій.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся