ua ru

НАЗК дасть оцінку діям міністрів, які взяли на поруки Мартиненка, - Корчак

НАЗК дасть оцінку діям міністрів, які взяли на поруки Мартиненка, - Корчак Фото: НАЗК дасть оцінку діям міністрів

НАЗК на підставі рішення Солом'янського суду дасть оцінку діям міністрів

Національне агентство з запобігання корупції (НАЗК) на підставі рішення Солом'янського суду дасть оцінку діям міністрів, які брали участь у судовому засіданні, а також взяли на поруки екс-нардепа від "Народного фронту" Миколу Мартиненка. Про це заявила голова НАЗК Наталія Корчак у Facebook.

"Це – перший інцидент такого характеру. Як на мене, то дана ситуація є неприпустимою. Урядовці, що беруть участь у судовому засіданні, яке не стосується їхніх прав та обов’язків, - нонсенс", - заявила Корчак.

НАЗК на підставі ухвали суду, в даному випадку Солом'куп'янського, зробить свою оцінку діям міністрів, які брали участь в су...

Опубліковано Корчак Наталією 24 квітня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник закликав Національне агентство з запобігання корупції (НАЗК) перевірити на конфлікт інтересів міністрів, які взяли на поруки екс-нардепа Миколу Мартиненка.

"НАЗК б розглянула конфлікт інтересів, коли міністр бере на поруки. Я сподіваюся, колеги з НАЗК мене почують і відреагують належним чином", - сказав Ситник.