Напад РФ на Грузію був прологом війни проти України, - Порошенко

НовиниПолітика    08.08.2016 - 16:28
Фото: Порошенко назвав напад РФ на Грузію був "репетицією" Донбасу
Фото: Порошенко назвав напад РФ на Грузію був "репетицією" Донбасу

Президент заявив, що Україна ніколи не визнає правлячих режимів Абхазії та Південної Осетії

Напад Росії на Грузію в 2008 році був прологом військових дій, які відбуваються сьогодні на Донбасі. Про це написав президент України Петро Порошенко на своїй сторінці в Facebook.

"Те, що вісім років тому бачили лише самі прозорливі, сьогодні очевидно всім: напад Росії на Грузію був прологом Вітчизняної війни проти України. Політика умиротворення агресора збанкрутувала ще в 2008 році. Більш того, вона тільки розпалила апетити Кремля. Тоді спільними зусиллями трансатлантичне співтовариство ще могло локалізувати хижого ведмедя в його берлозі. Це був повчальний урок історії, який вчасно не засвоєний", - написав Порошенко.


Глава держави підкреслив, що випробування, які випали на долю Грузії в 2008 році і України сьогодні, тільки посилили взаємну дружбу між українським і грузинським народами.

Порошенко заявив, що Україна ніколи не визнає "російських маріонеткових режимів", які перебувають зараз у владі в Абхазії і Південній Осетії і запевнив, що Україна "щиро і послідовно" підтримує територіальну цілісність Грузії.

Нагадаємо, прем'єр Грузії Квірікашвілі закликав Абхазію до примирення.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Індонезія вводить безвізовий режим для громадян України Україна та Малайзія домовилися про активізацію військово-технічного співробітництва
On Top