Прем’єр Грузії Квірікашвілі закликав Абхазію до примирення

НовиниПолітика    24.07.2016 - 17:21
Фото: Ґіорґі Квірікашвілі звернувся до абхазького народу
Фото: Ґіорґі Квірікашвілі звернувся до абхазького народу

За його словами, влада Грузії хоче миру з сепаратистським регіоном

Прем’єр-міністр Грузії, лідер правлячої партії "Грузинська мрія" Ґіорґі Квірікашвілі звернувся до абхазького народу із закликом до примирення. Про це повідомляє Радіо Свобода.

"Оскільки Абхазія є дуже близько, хочу саме з Мегрелії звернутися до абхазьких братів: хочу, щоб ви вірили, що ми хочемо примирення, ми хочемо миру і це нашою владою вже підтверджено", - заявив глава грузинського уряду під час візиту в район Самегрело, що межує з Абхазією.

Прикладом "мирної політики Грузії" Квірікашвілі назвав університетську клініку, побудовану поруч із кордоном. Грузинський прем’єр знову запропонував абхазам "скористатися послугами клініки сучасних стандартів" і нагадав, що, крім клініки, для жителів Абхазії поблизу кордону відкритий ще й торговий центр.


На думку Квірікашвілі, ці два об’єкти "можуть стати мостом для примирення грузин і абхазів".

Як відомо, російські війська перебувають на адміністративних кордонах сепаратистських регіонів Грузії - Абхазії та Південної Осетії. Це почалося у 2008 році, після того, як у результаті кількаденної російсько-грузинської війни, Москва визнала незалежність цих регіонів. Тбілісі і Захід вважають ці регіони частиною Грузії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Абхазія не має наміру проводити референдум про приєднання до Росії.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top