Прем’єр Грузії Квірікашвілі закликав Абхазію до примирення

НовиниПолітика    24.07.2016 - 17:21
Фото: Ґіорґі Квірікашвілі звернувся до абхазького народу
Фото: Ґіорґі Квірікашвілі звернувся до абхазького народу

За його словами, влада Грузії хоче миру з сепаратистським регіоном

Прем’єр-міністр Грузії, лідер правлячої партії "Грузинська мрія" Ґіорґі Квірікашвілі звернувся до абхазького народу із закликом до примирення. Про це повідомляє Радіо Свобода.

"Оскільки Абхазія є дуже близько, хочу саме з Мегрелії звернутися до абхазьких братів: хочу, щоб ви вірили, що ми хочемо примирення, ми хочемо миру і це нашою владою вже підтверджено", - заявив глава грузинського уряду під час візиту в район Самегрело, що межує з Абхазією.

Прикладом "мирної політики Грузії" Квірікашвілі назвав університетську клініку, побудовану поруч із кордоном. Грузинський прем’єр знову запропонував абхазам "скористатися послугами клініки сучасних стандартів" і нагадав, що, крім клініки, для жителів Абхазії поблизу кордону відкритий ще й торговий центр.


На думку Квірікашвілі, ці два об’єкти "можуть стати мостом для примирення грузин і абхазів".

Як відомо, російські війська перебувають на адміністративних кордонах сепаратистських регіонів Грузії - Абхазії та Південної Осетії. Це почалося у 2008 році, після того, як у результаті кількаденної російсько-грузинської війни, Москва визнала незалежність цих регіонів. Тбілісі і Захід вважають ці регіони частиною Грузії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Абхазія не має наміру проводити референдум про приєднання до Росії.

On Top