Напад із ножем у Фінляндії: поліція затримала ще 4 підозрюваних

НовиниНадзвичайні події    19.08.2017 - 19:45
Фото: фінська поліція (poliisi.fi)
Фото: фінська поліція (poliisi.fi)

Зокрема затримано чотирьох марокканців, які можуть бути причетними до нападу

У Фінляндії 19 серпня 2017 року поліція затримала ще чотирьох марокканців, які можуть бути причетними до нападу з ножем у місті Турку. Про це повідомляє DW.

Як відомо, під час інциденту 18 серпня озброєний ножем 18-річний громадянин Марокко кинувся на перехожих. Двоє людей померли від завданих поранень, ще восьмеро перебуває у лікарнях. Інцидент розслідують як злочин "із терористичним наміром". Поліція затримала нападника.

За версією фінської поліції, зловмисник цілеспрямовано кидався на жінок. Обидві жертви атаки, які загинули від поранень, та ще шестеро постраждалих - жінки. 18-річний нападник прибув до Фінляндії у 2016 році. Фінські медіа повідомили, що його прохання про притулок фінські відомства відхилили.

Як повідомляється, по всій країні посилено заходи безпеки, зокрема в аеропорту Гельсінкі та на вокзалах. Національні прапори на офіційних будівлях висять нижче, ніж зазвичай, на знак трауру. Рівень терористичної небезпеки в країні спецслужби не підвищували, він залишився на другому рівні з чотирьох.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що серед постраждалих у результаті нападу з ножем на перехожих у Фінляндії немає громадян України.

On Top