"Нафтогаз" закуповує юрпослуги для арбітражу проти РФ

"Нафтогаз" закуповує юрпослуги для арбітражу проти РФ
Фото: "Нафтогаз України" (РБК-Україна)

Очікувана вартість закупівлі послуг становить 5,9 млн доларів

НАК "Нафтогаз України" закуповує послуги юридичних радників за переговорною процедурою для супроводу судових процесів проти Російської Федерації в 2019 році. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу компанії.

В прес-службі компанії нагадали, що в жовтні 2016 року сім компаній групи "Нафтогаз" ініціювали арбітражне провадження проти РФ по відшкодуванню шкоди, заподіяної незаконною експропріацією РФ активів групи в Криму. Відзначається, що зазначене арбітражне виробництво було ініційовано компаніями групи на підставі угоди між Кабінетом міністром України та урядом РФ про заохочення і взаємний захист інвестицій. Збитки групи "Нафтогаз" через окупацію Криму і подальшу експропріацію активів в даний час оцінюються експертами в суму понад 5 млрд доларів.

Повідомляється, що інтереси української компанії в позові проти РФ про відшкодування збитків, заподіяних незаконною експропріацією активів групи в АР Крим, представляє міжнародна юридична компанія Covington & Burling LLP. Очікувана вартість закупівлі послуг Covington & Burling LLP на 2019 становить 5,9 млн доларів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "Нафтогаз" очікує рішення суду Гааги за позовом проти Росії за збитки від анексії Криму у першому кварталі 2019 року.17 травня в Гаазі завершилися усні слухання за позовом семи компаній групи "Нафтогаз" проти Російської Федерації щодо порушення нею своїх зобов'язань за двосторонньою угодою про заохочення та взаємний захист інвестицій.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся