"Нафтогаз" очікуює у 2019 році рішення суду Гааги за позовом проти РФ через збитки від анексії Криму

П'ятниця 18 травня 2018 13:16
"Нафтогаз" очікуює у 2019 році рішення суду Гааги за позовом проти РФ через збитки від анексії Криму
Фото: "Нафтогаз України" (РБК-Україна)

Мова йде про порушення РФ зобов’язань за двосторонньою угодою про заохочення та взаємний захист інвестицій

"Нафтогаз" очікуює рішення суду Гааги за позовом проти Росії через збитки від анексії Криму у першому кварталі 2019. Про це йдеться у повідомленні прес-служби "Нафтогазу".

Як зазначається, 17 травня в Гаазі завершилися усні слухання у справі за позовом семи компаній групи "Нафтогаз" проти Російської Федерації щодо порушення нею своїх зобов’язань за двосторонньою угодою про заохочення та взаємний захист інвестицій.

"Питання збитків буде розглянуто та вирішено Трибуналом на другій стадії розгляду справи, після винесення рішення щодо юрисдикції та відповідальності. Очікується, що Трибунал винесе перше рішення у справі у першому кварталі 2019 року", -йдеться у повідомленні.

Як зазначається, НАК "Нафтогаз України", а також ПАТ "ДАТ "Чорноморнафтогаз", ПАТ "Укртрансгаз", ПАТ "Укргазвидобування", ПАТ "Укртранснафта", ДП "Лікво" та ДК "Газ України", що входять в групу "Нафтогаз", 15 вересня 2017 року подали до трибуналу позов про відшкодування збитків, завданих незаконною експропріацією Російською Федерацією активів групи в анексованому Криму.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" подала позов проти Росії з вимогою відшкодувати 5 млрд доларів збитків в зв'язку з захопленням активів в Криму.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся