ru ua

Є надія. Україна може встигнути отримати 600 млн євро від ЄС до закінчення програми

Є надія. Україна може встигнути отримати 600 млн євро від ЄС до закінчення програми Фото: Єврокомісія може виділити Україні ще 600 млн євро кредиту (РБК-Україна)

Єврокомісія може встигнути виділити Україні 600 млн євро кредиту за програмою макрофінансової допомоги, термін якої закінчується 14 вересня. Для цього потрібен лист від МВФ.

Про це йдеться у відповіді представництва ЄС в Україні на запит РБК-Україна.

"Виходячи з попереднього звіту про виконання передумов надання макрофінансової допомоги, представленого Урядом України напередодні літа, а також враховуючи недавні заходи реформ, Європейська комісія вважає вісім структурних критеріїв виконаними або головним чином виконаними", - йдеться в повідомленні.

Як зазначили в представництві, Європейська комісія очікує отримання остаточного звіту про виконання умов, що дозволить їй завершити свою оцінку, а також листа МВФ, "який дозволить ЄК упевнитися в загальному задовільному виконанні програми співпраці, в тому числі і в світлі заявленого відновлення її перегляду у вересні".

"Виходячи з цих двох передумов, є надія, що комісія зможе прийняти рішення про позику і надання коштів до 14 вересня", - додали в представництві.