ua en ru

Від початку року із ПАТ "Львівгаз" звільнилось майже 10% кваліфікованих працівників

Від початку року із ПАТ "Львівгаз" звільнилось майже 10% кваліфікованих працівників Фото: газ (dtek.com)

На сьогодні середній рівень заробітної плати в ПАТ "Львівгаз" майже на 28% менший ніж по енергетичній галузі Львівщини

За 9 місяців 2017 року з "Львівгазу" звільнилось 10% персоналу. Основна причина втрати кваліфікованих кадрів - невисокі зарплати на підприємстві. На сьогодні у "Львівгазі" вакантними залишаються 316 спеціальностей. Серед них, найбільше потрібні слюсарі, монтери електрохімзахисту, контролери та інженери з метрології. Про це повідомляє прес-служба компанії.

На сьогодні, середній рівень заробітної плати в ПАТ "Львівгаз" майже на 28% менший ніж по енергетичній галузі Львівщини. У 2017 році середня зарплата працівників компанії становить 5800 грн, в той час як середня оплата праці в енергетиці області - понад 7400 грн. Саме через низький рівень оплати праці в ПАТ "Львівгаз" кваліфіковані та досвідчені працівники шукають іншу, більш оплачувану роботу. Окрім того, у нашій області ця проблема загострюється й за рахунок спрощення правил виїзду в країни Євросоюзу.

"При такій великій кількості роботи, а також низькій оплаті, відбувається значний відтік кваліфікованих кадрів з підприємства. Компанії постійно бракує фахівців робітничих професій. Тому, подальша їх втрата ставить під загрозу забезпечення безаварійної та безперебійної роботи системи газопостачання Львівщини. Наразі в нас залишаються відкритими 316 вакансій, які неможливо заповнити через наднизький рівень заробітної платні. Фахові слюсарі, майстри та інші затребувані робітничі професії високо оцінюються за кордоном. Відтак, аби робітники не мігрували в інші країни в пошуках належного заробітку потрібно створити їм відповідні умови в Україні", - розповів Голова правління ПАТ "Львівгаз" Юрій Войсович.

Єдиним джерелом фінансування витрат ПАТ "Львівгаз", в тому числі фонду оплати праці, є затверджений держрегулятором НКРЕКП тариф на розподіл газу. Сьогодні він покриває витрати підприємства лише на 70%, враховуючи також і виплату зарплати працівникам.