ru ua

З початку року ДСНС знешкодила більше 27 тисяч вибухонебезпечних предметів

З початку року ДСНС знешкодила більше 27 тисяч вибухонебезпечних предметів Фото: піротехніки ДСНС (ДСНС)

Тільки за минулу добу ДСНС вилучила 240 боєприпасів

За минулу добу Державна служба з питань надзвичайних ситуацій (ДСНС) здійснила 88 виїздів, в ході яких виявила 240 боєприпасів, у тому числі 1 авіаційну бомбу. Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Всього з початку року піротехнічні підрозділи ДСНС вилучили і знищили 27 479 тисяч вибухонебезпечних предметів, у тому числі 114 авіаційних бомб.

Зокрема, цього тижня у Хмельницькій області піротехніки вилучили і знищили 27 боєприпасів часів Другої світової війни. Зокрема, 23 артснаряди калібру від 45 до 100 мм та 4 мінометні міни калібру 50 мм. Небезпечні знахідки були виявлені в смт. Іванівка при обстеженні місцевості.

Також днями в Кіровоградській області, під час суцільного розмінування на території колишнього Компаніївського полігону, фахівці піротехнічних робіт вилучили вибухонебезпечний предмет, який згодом ідентифікували як бомбу П50Ш. Знахідку знищили шляхом підриву у спеціально відведеному місці.

"Крім того, тривають роботи з розмінування звільнених територій Донецької та Луганської областей", - повідомили в ДСНС.

Протягом 12 червня піротехнічні розрахунки ДСНС перевірили 6,04 га місцевості в м. Сватове, Новоайдарському, Попаснянському, Станично-Луганському районах та біля смт Борівське на лінії газопроводів, де виявлено та вилучено 107 одиниць вибухонебезпечних предметів. Зокрема, 23 артилерійських снаряди, 6 мінометних мін та 10 одиниць інженерних боєприпасів, 40 детонаторів і 28 одиниць інших вибухонебезпечних предметів.

altaltalt

Фото: піротехніки (ДСНС)

В цей же день піротехніки ДСНС Донецької області у Волноваському районі вилучили і знищили 2 мінометні міни калібром 120 мм та 1 артилерійський снаряд калібром 152 мм, в р. Торецке - гранату Ф1 і в Слов'янському районі - артилерійський снаряд калібром 152 мм. У Мар'їнському районі було вилучено та знешкоджено гранату ПГ -7 і детонатор до артилерійського снаряда, в р. Лиман - мінометну міну калібром 50 мм та в р. Красногорівка - гранату Ф1.

Нагадаємо, у Києві піротехніки знешкодили артснаряд часів Другої світової війни.