З початку 2019 року кількість українців скоротилася на 1,5 млн, - Дубілет

З початку 2019 року кількість українців скоротилася на 1,5 млн, - Дубілет
Ілюстративне фото (facebook.com/ra_vladpromo)

Дубілет наголосив, що з України їде більше людей, ніж приїжджає, а вмирають більше, ніж народжуються

З початку року кількість громадян, які проживають на території України, скоротилося на 1,5 млн осіб. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет у Telegram.

Таку інформацію Дубілет отримав з баз даних щодо перетину кордону.

"З початку року кількість українців, що проживають на нашій території, скоротилося на 1,5 млн чол. Бачимо масове повернення українців додому в кінці квітня - на початку травня на європейські та українські свята. Після цих свят негативний тренд зменшився, але все одно присутній. Повертатися додому теж стало більше людей", - написав він.

Як уточнив міністр, це попередні дані. На таких даних Кабмін має намір побудувати публічні "дашборди", на яких в майбутньому суспільство буде оцінювати роботу влади у довгостроковій перспективі.

Дубілет наголосив, що з України їде більше людей, ніж приїжджає, а вмирають більше, ніж народжуються. При цьому він відзначив відсутність в країні демографічних даних.

"Виявилося, що їх у потрібному вигляді немає. Працюємо зараз разом з Держприкордонслужбою України над статистикою щодо перетину кордону та з Мін'юстом - по народжуваності/смерті", - повідомив Дубілет.

Нагадаємо, Дубілет анонсував скасування трудових книжок в Україні. Міністр сподівається, що скасувати трудові книжки вдасться вже в цьому році.

Дубілет зазначив, що українці зможуть легко отримати електронний документ з інформацією про свій стаж в інтернеті. Цей документ вони можуть надати роботодавцю, якщо тому важливо перевірити стаж претендента з офіційних реєстрів.

Такжн РБК-Україна повідомляло, що витрати на проведення запланованого в 2020 році загальнонаціонального перепису населення складуть 3,4 млрд гривень.

Також уряд планує виділити 10,6 млн гривень на інші статистичні дослідження. Зокрема, до 2020 року планують продовжити обстеження умов життя домогосподарств.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся