Наглядова рада "Нафтогазу" планує створити комітет з анбандлінгу 

Наглядова рада "Нафтогазу" планує створити комітет з анбандлінгу 
Фото: "Нафтогаз" (РБК-Україна)

Наглядова рада "Нафтогазу" проведе засідання 23 січня

У наглядовій раді НАК "Нафтогаз України" планують створити комітет, який займатиметься питанням анбандлінгу компанії. Про це РБК-Україна повідомило джерело в уряді. 

"Враховуючи важливість теми, планується організувати комітет по цій тематиці", - сказало джерело. 

Як повідомлялося раніше, у вівторок, 23 січня наглядова рада проведе засідання, на якому планується обрати членів та голів комітетів. Також заплановано обговорити питання анбандлінгу компанії.

Зазначимо, у грудні 2017 року головою наглядової ради Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на першому офіційному засіданні було обрано Клер Споттісвуд. 

Анбандлінг - добровільне оперативне само-розукрупнення монолітних промислових груп на більш компактні, рухомі і самостійні структури.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство енергетики та вугільної промисловості пропонує продовжити до квітня 2021 року спеціальні зобов'язання для НАК "Нафтогаз України" з продажу газу для потреб населення і змінити формулу розрахунку вартості газу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся