Наглядова рада Porsche затвердила ряд угод в рамках злиття з Volkswagen.

П'ятниця 20 листопада 2009 22:59

Наглядова рада Porsche Automobil Holding SE (холдингова компанія автовиробника Porsche) сьогодні затвердила ряд угод в рамках планованого злиття з автоконцерном Volkswagen. Схвалені документи уточнюють організаційні, структурні і юридичні деталі угоди між Porsche і Volkswagen, повідомляє Associated Press. Напередодні їх затвердила рада директорів Volkswagen.

Volkswagen планує до кінця поточного року викупити 49,9% акцій виробника спорткарів Porsche AG за 3,9 млрд євро на першій стадії об'єднання, яке повністю повинне завершитися до 2011 р. Акціонери Volkswagen 3 грудня ц.р. розглянуть питання про випуск привілейованих акцій для фінансування цієї операції. Потім Volkswagen повинен буде придбати холдингову компанію Porsche Automobil Holding SE, що приведе до створення інтегрованої групи, що володіє 10 автомобільними брендами.

 

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся