Наглядова рада ЗАТ "АзовЕлектроСталь" призначила в.о. гендиректора К.Лаліса.

Наглядова рада ЗАТ "АзовЕлектроСталь" прийняла рішення про відкликання Олександра Андріяша з посади виконуючого обов'язки генерального директора ЗАТ "АзовЕлектроСталь" на підставі особистої заяви. В свою чергу, наглядова рада призначила Костянтина Лаліса на посаду виконуючого обов'язки генерального директора ЗАТ. Про це йдеться у розкритті інформації Держкомісії з цінних паперів і фондового ринку.

О.Андріяш перебував на посаді генерального директора ЗАТ "АзовЕлектроСталь" з 13 серпня 2009 р.

Раніше К.Лаліс обіймав наступні посади: майстер, заст. директора з виробництва, головний спеціаліст, начальник зміни у ливарному виробництві, начальник ливарного цеху, заступник генерального директору зі сталеплавильного та ливарного виробництв.

ЗАТ "АзовЕлектроСталь" спеціалізується на випуску трубних заготовок, спеціальних литих і кованих заготовок для важкого, енергетичного і транспортного машинобудування, металургійною, гірничодобувною і інших галузей промисловості України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся