На заході Грузії в Батумі в 2013 р. буде побудований порт для суден великої водотонажності

Вівторок 24 квітня 2012 11:59

У столиці Аджарської автономної республіки місті Батумі на заході Грузії в 2013 р. буде побудований новий порт. За інформацією уряду автономії, у вересні 2012 р. круїзна компанія Royal Caribbean завершить проектувальні роботи нового порту, а власне будівництво розпочнеться в жовтні 2012 р.

Новий порт буде орієнтований на прийняття суден великої водотоннажності. Яка сума буде витрачена на реалізацію цього проекту, поки не уточнюється, вона буде відома після проведення робіт по поглибленню дна в акваторії порту. При цьому буде вироблена повна реконструкція діючого порту Батумі, і обидва порти зможуть приймати всі судна, ща плавають в Чорному морі.

Круїзна компанія Royal Caribbean International заснована в 1969 р. Її штаб-квартира знаходиться в Майамі. Royal Caribbean International є другою за величиною круїзною компанією після Carnival Cruise Lines. Компанія Royal Caribbean International контролює 25% круїзного ринку.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся