ua en ru

На українсько-російського кордоні викопано понад 50 км протитанкових ровів, - Держприкордонслужба

Впродовж останніх днів в межах українсько-російського кордону вирито понад 50 км протитанкових ровів.

Впродовж останніх днів в межах українсько-російського кордону вирито понад 50 км протитанкових ровів. Про це сьогодні на брифінгу повідомив, начальник відділу взаємодії зі ЗМІ Державної прикордонної служби України Олег Слободян, передає кореспондент РБК-Україна.

"Тільки впродовж останніх днів в межах українсько-російського кордону вирито 51 км протитанкових ровів, проводиться посилення в інженерному плані облаштування кордону, використовується ще більше технічних засобів. Тому свою роботу щодо посилення кордону ми робимо", - сказав Слободян.

Він також підкреслив, що всі підрозділи Держприкордонслужби посилені, і здійснюється їхня військова охорона.

Крім того, за словами Слободяна, Держприкордонслужба опрацювала перелік рекомендації щодо прикордонного контролю з метою недопущення проникнення в Україну екстремістів.

"На даний момент вже відпрацьовані рекомендації по прикордонному контролю щодо тих осіб, які можуть слідувати з метою дестабілізації обстановки в Україні. Вони надіслані в органи охорони кордону, і я думаю, що можливо навіть сьогодні ми їх оприлюднимо. Це перелік тих позицій і документів, які повинні мати люди і при наявності яких прикордонникам легше буде прияти рішення про пропуск або не пропуск через державний кордон України", - заявив Слободян.