На соціальну сферу в 2011 р. з київського бюджету планується направити 2,22 млрд грн

Для вирішення соціальних питань у столиці в проекті бюджету на 2011 р. передбачається 2,22 млрд грн, які будуть спрямовані малозабезпеченим сім'ям, дітям-інвалідам, інвалідам з народження і іншим киянам, що потребують соцзахисту. Про це, представляючи проект бюджету на 2011 р., заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Руслан Крамаренко, передає кореспондент РБК-Україна.
За словами Р.Крамаренка, у порівнянні з 2010 р., витрати на адресну державну соціальну допомогу зросли на 133 млн грн, і складають 1,32 млрд грн. На забезпечення соціальної допомоги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям та хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують допомоги у проекті бюджету на 2011 р. передбачено 240 млн грн, у тому числі за рахунок загального фонду бюджету - 213 млн грн, а за рахунок спеціального фонду - 27 млн грн.
Витрати на харчування підопічних в установах соцзахисту та соцзабезпечення складуть 22,3 млн грн, що в порівнянні з 2010 р. більше на 1,8 млн грн (на 9%), додав Р.Крамаренко.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся