На сьогоднішньому засіданні Київради планується внести зміни до бюджету міста на 2011 р

Четвер 17 лютого 2011 11:09

На сьогоднішньому засіданні Київради планується затвердити план роботи 7 і 8 сесії Київради 6-го скликання на 2011 р. і внести зміни до бюджету міста на 2011 р. Про це йдеться в проекті порядку денного Київради, передає кореспондент РБК-Україна.
Також депутати планують внести зміни до програми соціально-економічного розвитку на 2011 р., та визначити повноваження районних у м. Києві державних адміністрацій у галузі будівництва, а також затвердити цільову програму міської підготовки кадрів для органів охорони здоров'я Києва на 2011-2017 рр.
Також, депутати мають намір внести зміни в міську цільову програму підготовки та проведення в Києві фіналу Євро-2012 і внести в зміни до попереднього рішення Київради про винесення будівництва траси Подільського мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві та лінії "Київського метрополітену" в частині Русанівських і Воскресенських садів.
Усього порядок денний передбачає розгляд 34 питань.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся