На реалізацію програми розвитку земвідносин та охорони земель в Одеській обл. до 2013 р. буде спрямовано 98,94 млн грн, - облрада

Програма розвитку земельних відносин та охорони земель затверджена сьогодні депутатами чергової сесії облради, передає кореспондент РБК-Україна.
На її реалізацію передбачене фінансування зі спеціального фонду в розмірі 98,94 млн грн, в т.ч. обласного бюджету - 19,1 млн грн, місцевих бюджетів - 79,86 млн грн.
З метою раціонального використання земельних ресурсів, рівності прав власності на землю, залучення інвестицій планується провести нормативну оцінку грошової оцінки земель, їх інвентаризацію та розмежування у державній та комунальній власності.
Це дозволить збільшити бюджетні надходження платежів за користування землею, захистити її від антропогенного процесу, відродити родючість грунтів, розвинути ринок земель, використовувати їх як складову частину природного ресурсу та територіального базису, основне національне багатство перетворити в самостійний фактор розвитку економіки.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся