На розбудову центру реабілітації дітей-інвалідів у Миколаєві в 2013 р. з бюджету виділять 130 млн грн, - Янукович
З державного та обласного бюджетів у 2013 р. буде профінансовано подальшу розбудову Миколаївського комплексу ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Про це Президент України Віктор Янукович сказав на брифінгу в Миколаєві, повідомляє прес-служба глави держави.
"Ми прийняли рішення, що в цьому році разом з обласною державною адміністрацією, обласною радою, 50 на 50 профінансуємо розвиток і подальшу розбудову цього центру", - сказав Президент.
За його словами, відповідна сума становитиме близько 130 мільйонів гривень.
Глава держави також сказав, що на сьогодні ще не визначено вартість обладнання, необхідного для цього центру.
Читайте також: Янукович доручив передбачити в держбюджеті 2013 р. 150 млн грн на центр дитячої кардіології та кардіохірургії