ua en ru

На розвиток північних районів Одеської обл. заплановано залучити інвестицій у розмірі 1,5 млрд грн, - облрада

19:22 10.09.2010 Пт
1 мин

Програма розвитку північних районів Одеської області на період до 2015 р. затверджена сьогодні депутатами на черговій сесії облради, передає кореспондент РБК-Україна. Згідно їй, заплановано залучити 1,5 млрд грн підвищення якості життя населення 10-ти районів і м. Котовськ.

Займаючи третину території області, ці райони, що характеризуються часто як депресивні, населяють 2,4 млн осіб. Подолати диференціацію соціально-економічного розвитку цих районів, пов'язану із значною віддаленістю від обласного центру, низьким рівнем розвитку інфраструктури, в т.ч. соціальної, заплановано за рахунок бюджетних і залучених коштів. Вони прямують на створення високотехнологічних виробництв, в т.ч. аграрних, освоєння енергозберігаючих технологій, розвиток газифікації, туризму. Зокрема, планується будівництво заводу з виробництва біоетанолу в Котовському районі, відновлення роботи малої ГЕС в Савранському, розробка золоторудних родовищ в Балтському районі.

Це вже друга спеціальна програма розвитку депресивних районів Одеської обл. Перша, така, що охоплює південні райони Придунав'я, затверджена на державному рівні ухвалою Кабміну.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: