ua en ru

На ПФТС проведено первинне розміщення облігацій ТОВ "Проект Майстер" серії L обсягом 10,4 млн грн

ТОВ «Проект Майстр» залучило на ПФТС 10,4 млн грн шляхом розміщення 10 тис. іменних відсоткових облігацій серії L (код в ПФТС - OPRML) номінальною вартістю 1 тис. грн з відсотковою ставкою по першому відсотковому періоду у розмірі 22% річних та датою погашення 26 листопада 2015р., повідомляє прес-служба ПФТС.

Згідно проспекту емісії, залучені від розміщення кошти будуть направлені емітентом на інвестування в інвестиційно-привабливі об'єкти промисловості та фінансового сектору України, шляхом придбання акцій, корпоративних прав, а також придбання комерційної нерухомості з метою подальшого її перепродажу та/або надання в аренду.

Загалом за 2009-2010 рр. ТОВ «Проект Майстр» залучило через первинні розміщення на біржі ПФТС 174 млн грн. До кінця 2011 р. компанія планує розмістити ще 8 серій власних іменних відсоткових облігацій загальною номінальною вартістю 80 млн грн.