ua en ru

На відкритті фондових торгів у США очікується зростання провідних індексів на тлі звіту J.Р.Мorgan

На відкритті фондових торгів в США 15 липня очікується зростання провідних індексів на тлі успішного початку сезону корпоративної звітності за II квартал, передає РБК. Сьогодні до відкриття торгової сесії квартальні результати представив другий за величиною активів банк США J.Р.Мorgan Chase. Банк показав чистий прибуток у розмірі 4,8 млрд дол. (+76% порівняно з II кварталом минулого року), або 1,09 дол. в перерахунку на акцію. Без урахування одноразових чинників прибуток J.Р.Мorgan на акцію склав 0,87 дол., перевищивши консенсус-прогнози аналітиків. Інвестори напевно відреагують на це з натхненням: можуть зрости котирування не тільки J.Р.Мorgan, але і інших провідних американських банків - Citigroup, Bank of America, Goldman Sachs.

Гравці з нетерпінням чекають і публікації статистичних даних по економіці США. Напередодні стало відомо, що Федеральна резервна система (ФРС) на своєму останньому засіданні по ставці в кінці червня дивилася на перспективи національної економіки менш оптимістично, ніж у квітні ц.р., не виключивши можливості додаткових стимулюючих заходів на рівні кредитно-грошової політики. Сьогоднішня макростатистика може підтвердити або спростувати побоювання представників ФРС. Крім того, сьогодні будуть опубліковані дані по числу первинних вимог по виплаті допомоги з безробіття за тиждень, який завершився 10 липня 2010 р., а також дані по промвиробництву від ФРС США.

За станом на 15:07 за київським часом котирування ф'ючерсів на індекс Dow Jones підвищилися на 46 пункту (+0,45%), на індекс Nasdaq - на 8,75 пункту (+0,47%), на індекс S&Р - на 5,70 пункту (+0,52%).