ua ru

На відкритті фондових торгів в США 7 листопада очікується зниження провідних індексів

На відкритті фондових торгів в США 7 листопада очікується зниження провідних індексів. Вся увага інвесторів зосереджена на IPO оператора однойменного сервісу мікроблогів Twitter і наступної публікації ряду макроекономічних даних.

Буквально через кілька годин акції Twitter почнуть торгуватися на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE). Їх ціна становить 26 дол. за цінний папір. Раніше вони оцінювалися на рівні 17 дол., проте 4 листопада 2013 р. Twitter підвищив діапазон ціни на свої папери з 17-20 дол. до 23-25 дол. Таким чином, ринкова капіталізація Twitter складе 14,2 млрд дол. Випустивши в продаж 70 млн акцій в результаті первинного розміщення акцій (IPO), компанія залучає 1,8 млрд дол. Спочатку про свій намір провести IPO Twitter повідомила ще в вересні 2013 р.

Окрім новин від Twitter, інвестори стурбовані підготовкою публікації попередніх даних по ВВП США за III квартал поточного року, а також даних по безробіттю в США за минулий тиждень. Аналітики вважають, що число первинних вимог по виплаті допомоги з безробіття за підсумками тижня, що завершився 2 листопада 2013 р. складе 335 тис. вимог, ВВП США в III кварталі виросте на 2%.
Крім того, сьогодні очікується заява Європейського центробанку, який повідомить про своє рішення щодо облікової ставки. Аналітики очікують, що ЄЦБ буде зберігати показник на рівні 0,5% принаймні до грудня поточного року. Пізніше з заявою виступить голова банку Маріо Драгі.

На фронті корпоративних новин інвестори чекають звіту оператора мережі ресторанів швидкого харчування Wendy's, яка розкриється до офіційного старту торгів. Вже після початку сесії звітність за квартал оприлюднить компанія Walt Disney, сервіс знижок Groupon, а також оператор системи бронювання готелів Priceline.com.

Напередодні звітності котирування Wendy's закрили попередні торги зниженням на 1,5%, ринкова капіталізація Walt Disney зросла в ході pre-market торгів на 0,01%, акції Groupon в ході продовженій сесії напередодні подешевшали на 1,4%, а папери Priceline.com стали важче на 0,5%.

Станом на 13:13 за київським часом 7 листопада ф'ючерси на індекс Dow Jones знижуються на 7,00 пункту (-0,04%), на індекс S&P - на 1,4 пункту (-0,08%), а на індекс Nasdaq просідають на 3,5 пункту (-0,10%).