ua ru

На відкритті фондових торгів в США 5 листопада очікується зниження провідних індексів

На відкритті фондових торгів в США 5 листопада 2013 р. очікується зниження провідних індексів. Деяке охолодження бірж змінило помірне зростання індексів за підсумками попередньої торгової сесії. На думку аналітиків, інвестори вичікують напередодні чергової порції фінансової звітності американських компаній, яка дозволить їм визначитися з подальшою стратегією купівлі-продажу.

Сьогодні результати своєї фінансової діяльності за квартал оприлюднюють у тому числі американський медійний конгломерат AOL, телерадіомовна компанія DirecTV і оператор мобільного зв'язку T-Mobile US. Всі вони звітуватимуть до офіційного старту торгової сесії. Вже після початку торгів інвесторів чекають звіти виробника електрокарів Tesla Motors і мультимедійної корпорації 21st Century Fox.

Аналітики налаштовані досить оптимістично. Згідно з прогнозами, прибуток на акцію DirecTV в III кварталі 2013 р. зросте до 1,02 дол./акція, що дещо вище аналогічного показника в 2012 р. на 0,9 дол./акція. Щодо 21st Century Fox прогнози менш оптимістичні. Фахівці, опитані Reuters, чекають зниження прибутку на акцію з 0,43 дол. у I кварталі 2013 фінансового року до 0,35 дол./акцію за аналогічний финквартал 2014 р. Збіг результату з прогнозом буде означати зниження прибутку компанії більш ніж на 18%. Акції DirecTV закрили попередні торги зростанням на 1,1%, а котирування 21st Century Fox у ході продовженій сесії попереднього торговельного дня піднялися на 0,7%.

Згідно очікуванням, прибуток на акцію медійного конгломерату AOL складе в III кварталі 0,35 дол., у той час як роком раніше цей показник перебував на позначці 0,22 дол./акція. Котирування AOL закрили попередні торги впевненим зростанням на 5,6%.
Одним з найбільш очікуваних доповідей залишається звіт виробника електрокарів Tesla Motors. Якщо вірити прогнозам 13 аналітиків Reuters, прибуток на акцію компанії склав 0,11 дол. проти збитку в 0,92 дол., зафіксованого за результатами III кварталу 2012 р. Котирування Tesla Motors вході pre-market торгів просіли на 0,2%.

Нинішній день небагатий на макроекономічні новини. На сьогодні запланована лише публікація звіту Інституту управління поставками країни (ISM), який оприлюднює останні дані по індексу активності PMI у невиробничій сфері в США. Аналітики очікують деякого зниження показника в жовтні - з 54,4 пункту до 54,0 пункту.

Станом на 13:57 за київським часом 5 листопада ф'ючерси на індекс Dow Jones знижуються на 53,00 пункту (-0,34%), на індекс S&P - просідають на 5,2 пункту (-0,29%), а на індекс Nasdaq - на 9,25 пункту (-0,27%).