На відкритті фондових торгів в США 27 жовтня очікується зниження провідних індексів

На відкритті фондових торгів в США 27 жовтня 2010 р. очікується зниження провідних індексів. Про це свідчить динаміка ф'ючерсів на провідні біржові індикатори. Негативно на настрої інвесторів позначилася інформація про те, що Федеральна резервна система (ФРС) США має намір внести на підтримку американської економіки обсяг коштів, менший, ніж очікували аналітики. ФРС на наступному тижні може оголосити про програму викупу облігацій американського казначейства вартістю кілька сотень мільярдів доларів протягом декількох місяців. Проте дані цифри не відповідають очікуванням інвесторів, що розраховують на суму щонайменше в 500 млрд дол. протягом 5 місяців. 
Крім цього, на фондовий ринок чинять тиск корпоративні новини. Сьогодні відзвітувала низка великих європейських компаній, і не всі фінансові результати порадували інвесторів. На цьому тлі котирування компанії в ході європейських фондових торгів демонстрували спадну динаміку. Це можна сказати, зокрема про акції нідерландської пивоварної компанії Heineken, і навіть норвезької компанії Norsk Hydro ASA. Між тим на сьогодні запланований вихід звіту американської Proctor & Gamble, який може визначити динаміку котирувань компанії на фондовому ринку США. 
В  той же час без уваги не залишиться і сьогоднішня макроекономічна статистика. До початку торгової сесії Міністерство торгівлі США повідомить про обсяг замовлень на товари тривалого користування у вересні (аналітики прогнозують підвищення показника на 1,6%). О 17:00 за київським часом Міністерство торгівлі опублікує дані за обсягом продажів нових будинків у США також за вересень (прогноз аналітиків - показник складе 300 тис. одиниць). 
На інформаційний фон, як очікується, першими відреагують компанії банківського сектора, включаючи Bank of America, Citigroup, JPMorgan Chase, Wells Fargo, а також оператор кредитних карт American Express. 
Станом на 13:48 за київським часом котирування ф'ючерсів на індекс Dow Jones знизилися на 24,00 пункту (-0,22%), на індекс Nasdaq - на 6,25 пункту (-0,30%), на індекс S & P - на 5,1 пункту (-0,43%). 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся