На відкритті фондових торгів в США 1 листопада 2011 р. очікується пониження провідних індексів

НовиниЕкономіка    01.11.2011 - 13:44

На відкритті фондових торгів в США 1 листопада очікується зниження провідних індексів другу сесію поспіль. Зазначимо, що різко негативна динаміка котирувань спостерігалася сьогодні і на відкритті європейських фондових торгів. Світові біржі реагують, таким чином, на новини про референдум в Греції, на якому повинна вирішитися доля угоди по суверенному боргу країни, досягнутого з європейськими лідерами 26 жовтня ц.р. в Брюсселі.
Крім того, не вселяють оптимізму і звістки з США. Знервована обстановка, що панує на фінансовому ринку, посилилася, після того як стало відомо про банкрутство американської брокерської компанії MF Global, яка стала жертвою боргової кризи єврозони.
Настрій учасників ринку остаточно зіпсувався після виходу макроекономічної статистики в КНР, згідно з якою офіційний індекс менеджерів із закупівель у секторі обробної промисловості (PMI) КНР в жовтні 2011 р. знизився до 50,4 пункту з 51,2 пункту у вересні 2011 р., що свідчить про зменшення активності в промисловому секторі країни.
Всі ці фактори роблять знижувальний тиск на котирування. У лідерах зниження в ході сьогоднішньої сесії можуть виявитися американські банки (Bank of America, Citigroup, JPMorgan Chase і Morgan Stanley), які чуйно реагують на інформаційний фон, а також нафтогазові компанії США (ExxonMobil, Chevron, ConocoPhillips) на тлі зниження цін на нафту.
Зазначимо, що на фондовий ринок США можуть вплинути і корпоративні новини. Зокрема, сьогодні будуть оприлюднені фінансові звіти американської фармацевтичної Pfizer і енергетичної Valero Energy.
Незабаром після початку торгової сесії американський інститут з управління постачаннями оприлюднить дані по індексу ділової активності в промисловості в жовтні 2011 р., а Міністерство торгівлі США відзвітує про обсяг витрат на будівництво в США. Втім, експерти відзначають, що публікація цих відомостей, ймовірно, не зможе переламати хід торгів і вивести котирування на позитивну територію навіть у випадку, якщо показники виявляться вище очікувань аналітиків.
Станом на 13:08 за київським часом котирування ф'ючерсів на індекс Dow Jones знизилися на 173,00 пункту (-1,45%), на індекс S&P - на 24,70 пункту (-1,98%), на індекс Nasdaq - на 44,00 пункту (-1,87%).

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top