RU

На Майдані Незалежності в Києві з нагоди Дня свободи мітингують 1 тис. осіб

На Майдані Незалежності в Києві проходить масштабний мітинг за участю близько 1 тис. чоловік з нагоди Дня свободи, або річниці з дня початку Помаранчевої революції. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.
Біля Головпоштамту близько 800 учасників акції святкують річницю Помаранчевої революції. Демонстранти скандують "Революція! Революція!".
Разом з тим, поруч проходить акція "Загальвійськового союзу України" Олега Калашникова, в якій беруть участь 150-200 чоловік. У цій акції учасники виступають проти екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко.
Зазначимо, по периметру Майдану, а також у підземному переході чергують бійці спецпідрозділу "Беркут", їх налічується близько 200 осіб.
Нагадаємо, раніше Київський окружний адміністративний суд заборонив проведення будь-яких масових акцій на головній площі країни 21-22 листопада.