На "гарячу лінію" гуманітарного штабу при фонді Ахметова за 2 місяці надійшло близько 38 тис. дзвінків

НовиниСуспільство    10.10.2014 - 13:39

За два місяці роботи "гарячої лінії" в гуманітарному штабі "Допоможемо" при фонді Ріната Ахметова оператори прийняли 38 тис. дзвінків. Про це повідомили в інформаційному центрі штабу.

"Кол-центр приймає звернення від людей, які знаходяться в зоні АТО в Донецькій і Луганській областях, а також від переселенців.

Протягом останнього місяця в колл-центр надходить в середньому близько 1000 дзвінків на день", - додали в штабі "Допоможемо".

У штабі зазначили, що більшість питань за останній місяць стосувалося гуманітарної допомоги - 69,6% дзвінків. В основному людей цікавила інформація про пункти видачі та правила отримання гуманітарної допомоги, також вони залишали заявки на отримання продуктових наборів, аптечок "матері і дитини", для старших вікових груп. На другому місці (16,9%) - довідкові запитання по всіх напрямках діяльності гуманітарного штабу. На третьому (5,43%) - отримання адресної допомоги, в основному це компенсація недорогого (до 1000 грн) лікування, забезпечення життєво важливими медикаментами, лікування складних хронічних захворювань, допомогу онкохворим, в основному, на проведення хіміотерапії.

"Гаряча лінія " 0800 509 001 офіційно запрацювала 11 серпня, але ще до цього, з кінця травня, фонд Ріната Ахметова приймав дзвінки з проханням про евакуацію, а потім і розселення, отримання адресної допомоги. Потік звернень був настільки великий, що виникла необхідність створення кол-центру. Зараз цілодобово в штабі прийомом і обробкою дзвінків займається 22 оператора. Всі вони пройшли попередній інструктаж і можуть відповідати на більшість питань. До речі, майже всі співробітники колл-центру - переселенці з Донбасу", - повідомила керівник колл-центру "гарячої лінії" Оксана Крючкова.

У штабі зазначили, що є певні тенденції у зверненнях. Так, влітку більшість дзвінків стосувалося евакуації і розміщення в місцях компактного проживання. "Тим не менш, дзвінки з проханням вивезти продовжують надходити переважно із зони АТО, зокрема, з Донецька, Єнакієвого, Макіївки, а також з Маріуполя та його околиць. Після того як на Донбас почала регулярно надходити гуманітарна допомога в рамках Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова, збільшилася кількість дзвінків за цим напрямом. Відповідно до звернень на гарячу лінію, гуманітарну допомогу найбільше чекають у Донецьку, Макіївці, Маріуполі, Луганську, Єнакієвому", - повідомили в штабі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top