На "Фукусіма-1" зафіксували підвищений вміст радіоактивного газу

НовиниНадзвичайні події    02.11.2011 - 08:37

Представники японської енергетичної компанії TEPCO повідомили про нові проблеми на атомній електростанції "Фукусіма-1". Там зафіксовано підвищений вміст радіоактивного газу.
Як передає Associated Press, мова йде про радіоактивне ксеноні, виділення якого може свідчити про неконтрольовану ядерну реакцію. Проте з'ясувати, що саме відбувається на аварійній АЕС, поки не вдається.
Прес-секретар TEPCO Хіроюкі Імаі спробував заспокоїти громадськість. За його словами, температура в реакторі не підвищилася. Що ж стосується появи радіоактивного газу, це, за словами чиновника, навряд чи приведе до серйозних наслідків.
Нагадаємо, руйнівний землетрус, що стався в Японії в березні цього року, призвів до аварії на АЕС "Фукусіма-1". На підприємстві прогриміли декілька вибухів, що спровокували витік радіації. Післядії аварії усувають до цих пір.
Надзвичайна подія на "Фукусіма-1" призвела до перегляду політики щодо атомної енергії в ряді країн світу. Влада ФРН заявила про поступову відмову від використання АЕС для забезпечення електроенергією німецьких споживачів. За заявами японської влади, поступова відмова від атомної енергії призведе до подорожчання одного кіловата електроенергії на 1 ієну.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: Associated Press
On Top