На Форекс: Найближчий тиждень може стати поворотною для британської валюти

Парі євро/долар на ринку Форекс належить перший тест у вигляді економічного звіту ZEW про німеччину. Важливий цей звіт тому, що минулого місяця індекс настроїв впав до мінімуму з грудня 2012 р. Якщо тенденція продовжиться, це може означати, що бізнес не вірить в ефективність заходів, вжитих ЄЦБ за останні три місяці. Таким чином, не виключено ослаблення валюти на Форекс до рівнів нижче 1,29, хоча падіння може носити лише короткочасний характер, так як очікування результатів FOMC набагато важливіше для пари на поточний момент.

Найближчий тиждень може стати поворотною для британської валюти у зв'язку з великим числом дійсно важливих для фунта подій. Якщо ранжувати їх у порядку значущості та масштабів впливу, виходить ось такий список: 1) референдум в Шотландії (18 вересня, четвер); 2) протокол минулого засідання MPC (17 вересня, середа); 3) засідання FOMC з монетарної політики (17 вересня, середа), від якого багато хто буде чекати більш чіткої позиції ФРС щодо термінів переходу в режим жорсткості; 4) публікація звітів про інфляцію (16 вересня, вівторок) та про ринок праці (17 вересня, середа). Сьогодні варто звернути увагу на інфляцію. Сильні показники просто необхідні фунту, щоб ринок знову почав вірити в силу британської економіки та ймовірність швидкого переходу до підвищення ставок. Якщо CPI і PPI покажуть хоча б невелике перевищення, цього буде достатньо, щоб підтримати зростання пари британський фунт/долар на ринку Форекс вище 1,63 і закрити геп минулого тижня, вважає старший аналітик ГК "Forex Club" Олена Афанасьєва.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся