ru ua

На Донецькій залізниці згоріли 5 пасажирських вагонів та пошкоджено 4 локомотива і відбудовний поїзд

На Донецькій залізниці 31 серпня в результаті бойових дій згоріли п'ять пасажирських вагонів, пошкоджено чотири локомотива і відбудовний поїзд.

На Донецькій залізниці 31 серпня в результаті бойових дій згоріли п'ять пасажирських вагонів, пошкоджено чотири локомотива і відбудовний поїзд. Про це повідомили у головному управлінні безпеки руху, передає прес-служба "Укрзалізниці".

Так, повідомляють, що на станції Іловайськ, Авдіївка, Донецьк та Донецьк-Північний зруйновано залізничну інфраструктуру, службові будівлі і техніку, необхідну для експлуатації та ремонтних робіт.

Зокрема, на станції Донецьк-Північний через артобстріл згоріли п'ять пасажирських вагонів та пошкоджено чотири тепловоза. Також зруйнований будинок відпочинку локомотивних бригад.

На станції Іловайськ артобстрілом пошкоджено відновлювальний поїзд, необхідний для відновлювальних робіт, укладання шляхів і підняття вагонів.

Крім цього, передають, що на місці дислокації поїзда на станції Іловайськ підірвано колію і зруйновано гараж відбудовного поїзда. Там же терористи викрали автомобіль для розвезення колійних бригад.

На станції Авдіївка, через попадання снаряда пошкоджено третій і четвертий шляхи, а також контактну мережу. Зараз рух поїздів обмежено до станції Очеретине.

За даними "Укрзалізниці", в результаті бойових дій налічується близько 400 несанкціонованих втручань в інфраструктуру залізничного транспорту. Близько 190 пошкоджених об'єктів Донецької, Південної та Придніпровської залізниць залишаються зруйнованими.
Частково зруйновані станції Доломіт, ім. Кашпарова, Микитівка, ім. Кожушко, Торез, Булавін, Дебальцеве, Луганськ, Авдіївка, Іловайськ.