ua en ru

В Україні завтра знову очікується сніг

17:30 14.03.2012 Ср
1 мин

На дорогах України 15 березня, крім півдня та більшості західних областей, подекуди ожеледиця; вдень в Україні місцями пориви вітру 15-20 м/с. Про це повідомляє Гідрометцентр при МНС України.

У горах Львівської та Закарпатської областей зберігається небезпека сходу снігових лавин.

У західній, північній, східній та південній частинах України 15 березня очікується сніг. У центральній частині України без опадів.

Температура повітря в Україні перебуватиме на рівні від -1 до +6.

У західних областях України - дощ з мокрим снігом, температура повітря 3-6 градусів тепла. На півдні - 3-6 градусів тепла, в центрі - 2-4 градуси тепла. На півночі та сході України - найхолодніше: від -1 до +3 градусів.

У Київській області 15 березня подекуди ожеледиця; вдень місцями пориви вітру 15-20 м/с. Очікується сніг, мокрий сніг. Температура повітря вдень перебуватиме на рівні від 0 до +5 градусів, уночі - від -2 до -7 та мокрий сніг.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: