ru ua

На Донбасі сьогодні підірвали ще один залізничний міст

В Луганській обл. сьогодні, 7 липня 2014 р., на перегоні Городній - Кіндрашівська-Нова стався вибух на залізничному мосту через р. Тепле.

В Луганській обл. сьогодні, 7 липня 2014 р., на перегоні Городній - Кіндрашівська-Нова стався вибух на залізничному мосту через р. Тепле. Про це повідомила прес-служба "Укрзалізниці".

Згідно з повідомленням, сьогодні, 7 липня. о 6:00 невідомі особи підірвали залізничний міст на Донецькій залізниці на перегоні Городній - Кіндрашівська-Нова. В наслідок вибуху було пошкоджено залізничний міст через річку.

"За попередніми розрахунками, на відновлювальні роботи знадобиться не менше місяця через значні пошкодження мосту. Наразі рух поїздів через річку Тепле закритий", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні в Донецькій обл. приблизно о 12:20 було підірвано залізобетонний міст довжиною 60,6 м на перегоні Новобахмутівка - Очеретине через автодорогу .

"Наразі рух вантажних поїздів, що курсували цією ділянкою, здійснюється в обхід, через станцію Ясинувата", - йдеться в повідомленні "Укрзалізниці".