На Бомбейській фондовій біржі з'явився фондовий індекс для мусульман

НовиниЕкономіка    29.12.2010 - 00:14


На Бомбейській фондовій біржі з'явився новий фондовий індекс, що складається з акцій, що відповідають нормам шаріату. Він був створений ісламською фінансовою компанією з Мумбаї - Taqwa Advisory and Shariah Investment Solutions (TASIS) - і отримав назву BSE TASIS Sharia 50, передає радіостанція "Голос Америки".

"Новий індекс створює ринок для індійських мусульман. Ми даємо нашим одновірцям можливість інвестувати кошти, не порушуючи етичних і релігійних вимог. Багато інвесторів-мусульмани, які одержували прибуток від торгівлі цінними паперами, раніше такою можливістю не володіли", - зазначив Глава TASIS Шарик Нісар.

Перевірка цінних паперів на відповідність шаріату буде проводитися кожен місяць. Таких компаній на Бомбейській фондовій біржі чимало. В Індії проживає більше 150 мільйонів мусульман, що становлять приблизно 13% населення.
Новий фондовий індекс повинен залучити також інвесторів з Близького Сходу та інших країн, які бажають отримати прибуток від стрімкого зростання індійської економіки.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top